دوره های آموزشی ما به زودی آغاز می شود، آموزش فینگر فود در سرزمین فینگر فودهای خاله زهره

#

دپارتمان آموزش– از نخستین روزهای آغاز به کار فعالیت سرزمین فینگرفود های خاله زهره همواره با در خواست های فراوانی در خصوص برگزاری دوره های آموزشی روبرو بوده ایم، اما چه کنیم که دغدغه ارایه خدمتی با کیفیت در فضایی مناسب همواره باعث شد تا نتوانیم به این درخواست مشتریان خود پاسخ دهیم. آموزش فینگر فود همیشه جزء در خواست هایی بوده است که به صورت مرتب با  آن روبرو بوده ایم.

از طرفی به سالگرد نخستین سال فعالیت سرزمین فینگرفود های خاله زهره هم نزدیک می شویم و شاید بهترین بهانه برای انتشار خبر خوب هم همین باشد…

به زودی خبرهای خوب و خوشمزه تری را برایتان منتشر خواهیم کرد. خبرهایی از جنس برگزاری نخستین دوره حضوری آموزشی سرزمین فینگر فودهای خاله زهره شاید تا همین یکی دو هفته بعد.

دوره های آموزش فینگر فود در سرزمین فینگرفود های خاله زهره فعلا در دو حالت دوره عادی و دوره خاص برگزار خواهد شد. از همین حالا یک مژده دیگر نیز میهمان ما باشید. شهریه دوره های آموزش فینگر فود سرزمین فینگر فود های خاله زهره برای دوره عادی فقط ۲۵۰ هزارتومان و برای دوره خاص نیز ۳۵۰ هزارتومان می باشد. (البته می توانید از تخفیف های شگفت انگیز ما نیز استفاده کنید…به دوستان خود نگویید…)

در هر دوره یاد خواهید گرفت  ۱۰ نوع فینگر فود را از ابتدا تا انتهای چگونه آماده کنید و در نهایت چگونه میهمانان خود را غافلگیر کنید.

نوشته های مرتبط

ارسال یک دیدگاه

هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد!
0